چاقو سريال بهناز جعفری مهراب قاسم خانی

چاقو: سريال بهناز جعفری مهراب قاسم خانی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه شرایط پذیرش رشته‌های دارای شرایط خاص گروه آزمایشی هنر اعلام شد

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور به تشریح شرایط پذیرش داوطلبان گروه آزمایشی هنر آزمون سراسری ۹۶ در رشته‌های تحصیلی شرایط خاص این گروه آزمایشی پرداخت و گفت: اطلاع

شرایط پذیرش رشته‌های دارای شرایط خاص گروه آزمایشی هنر اعلام شد

شرایط پذیرش رشته های دارای شرایط خاص گروه آزمایشی هنر اعلام شد

عبارات مهم : آموزش

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور به تشریح شرایط پذیرش داوطلبان گروه آزمایشی هنر آزمون سراسری ۹۶ در رشته های تحصیلی شرایط خاص این گروه آزمایشی پرداخت و گفت: اطلاعات مورد نیاز درخصوص پذیرش در سایر مجموعه های دارای شرایط خاص نیز روز یکشنبه ۲۵ تیرماه جاری از طریق سایت شرکت سنجش آموزش کشور منتشر خواهد شد.

دکتر حسین توکلی در گفت وگو با ایسنا با اعلام این مطلب اظهار کرد: آن دسته از داوطلبان گروه آزمایشی هنر آزمون سراسری ۹۶ که در جلسه آزمون گروه آزمایشی مذکور حاضر بوده اند و علاقه مند به رشته های تحصیلی دارای شرایط خاص این گروه آزمایشی می باشند، ضرورت دارد به منظور شرکت در آزمون عملی رشته های ذی ربط مطابق جدول مندرج در اطلاعیه ای که از روز شنبه ۱۷ تیرماه ۹۶ بر روی سایت شرکت سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفت، نسبت به گزینش حداکثر دو مجموعه از مجموعه های رشته های تحصیلی مربوط منحصراً به صورت اینترنتی تا آخر روز پنجشنبه ۲۲ تیرماه از طریق سایت این شرکت اقدام کنند.

شرایط پذیرش رشته‌های دارای شرایط خاص گروه آزمایشی هنر اعلام شد

وی در ادامه تصریح کرد: با توجه به اینکه پذیرش دانشجو در رشته های تحصیلی مورد نظر در آزمون سراسری ۹۶ به صورت متمرکز و با شرایط خاص صورت می گیرد لذا داوطلبانی که اقدام به گزینش یک مجموعه از مجموعه رشته های ذی ربط جهت شرکت در آزمون عملی اقدام می نمایند باید نسبت به پرداخت مبلغ ۲۵۰ هزار ریال بابت هزینه عملی در هر یک از مجموعه های جدول و اطلاعیه به صورت اینترنتی با کارت های بانکی عضو شتاب اقدام کنند.

همچنین داوطلبان در صورتی که متقاضی شرکت در آزمون عملی دو مجموعه از مجموعه رشته های تحصیلی جدول مندرج در اطلاعیه مذکور می باشند باید نسبت به پرداخت مبلغ ۵۰۰ هزار ریال بابت هزینه این آزمون نیز اقدام کنند.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور به تشریح شرایط پذیرش داوطلبان گروه آزمایشی هنر آزمون سراسری ۹۶ در رشته‌های تحصیلی شرایط خاص این گروه آزمایشی پرداخت و گفت: اطلاع

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور خاطرنشان کرد: بدیهی است عدم اعلام علاقه مندی و پرداخت هزینه آزمون های عملی و عدم شرکت در جلسه آزمون در تاریخ تخصیص شده است به منزله عدم امکان پذیرش آنها در این رشته ها خواهد بود.

به گفته توکلی، آزمون عملی جهت داوطلبان متقاضی مجموعه های دو و سه مندرج در اطلاعیه مذکور در روز پنجشنبه ۱۲ مرداد ۹۶ برگزار خواهد شد و لذا داوطلبان مورد نیاز است جهت اطلاع از وقت پرینت کارت و آدرس محل برگزاری به اطلاعیه هایی که در این خصوص در روز یکشنبه ۸ مرداد ۹۶ بر روی سایت این شرکت منتشر می شود، مراجعه نماید.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور در آخر خاطرنشان کرد: درخصوص تاریخ آزمون سایر مجموعه ها نیز ضرورت دارد به اطلاعیه ای که روز یکشنبه ۲۵ تیرماه ۹۶ در سایت شرکت سنجش آموزش کشور منتشر می شود، مراجعه شود.

شرایط پذیرش رشته‌های دارای شرایط خاص گروه آزمایشی هنر اعلام شد

واژه های کلیدی: آموزش | مجموعه | اطلاعیه | داوطلبان | آزمون سراسری | پذیرش دانشجو | گروه آزمایشی | اخبار کنکور و دانشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs